شهادت حضرت زهرا (س)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شخصیت ها
ساعت و تاریخ
دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
اوقات شرعی امروز
اخبار و رویداد های دانشگاه
اردوی فرهنگی تفریحی با حضور پر شور دانشجویان دختر دانشگاه برگزار شد.
19 جشن ازدواج دانشجویی در مشهد مقدس + تصاویر
جلسه ی شورای اخلاق پزشکی در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد
نشست «عرفان های نو ظهور» با حضور استاد شریفی دوست در سالن کنعانی دانشگاه از طرف تشکل انجمن اسلامی مستقل برگزار شد.
نشست وحدت حوزه و دانشگاه با حضور آیت الله ملک حسینی ،اساتید،دانشجویان، طلاب، و دفاتر نهاد رهبری استان برگزار شد.
اندیشه های متفاوت و سلیقه های گوناگون در دانشگاه نباید موجب تقابل و تعارض دانشگاه ها نباید موجب تقابل و تعارض دانشگاه ها و سایر اندیشه ها در عرصه ی دانشگاه شود
دانشگاهیانی که علاقه مند هستند باورهای دینی و معارف اسلامی خودشان را تقویت کنند به صورت منسجم میتوانند در این حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ثبت نام کنند
آیا کسانی که گاهی اوقات ظاهرشان با اهل معصیت پیوند خورده و دلهاشان با ایمانه می شود اینها را طرد کرد و با اینها برخورد تندی داشته باشیم؟
از خصوصیات حاکم اسلامی این است که سرتاسر وجودش رحت و محبت و لطف و عنایت نسبت به مردمش و امتش بوده است.در حکومت های دینی شاخص ترین صفت حاکمان و اولیای الهی محبت به مردم تا حد فداکاری است.
بازدید از خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و جویا شدن مشکلات و بیانات دانشجویان+تصاویر
بازدید از خانه ی سالمندان رحمت ویژه دانشجویان دختر
جلسه ی مسئول و معاون دفتر نهاد رهبری با شورای مرکزی هیئت محبان اهل بیت
جلسه ی نقد کتاب جامعه شناسی نخبه کشی با حضور دانشجویان،اساتید، و معاون دفتر نهاد رهبری
 


  چاپ        ارسال به دوست

گفت‌وگو با مجری که سرطان را پشت سرگذاشته؛ تلویزیون یادش رفته که مرا داشته!«تلویزیون یادش رفته که من را داشته! نمی‌دانم شاید هم یادش نرفته ... من هیچگاه تحت هیچ شرایطی در هر دوره کاری‌ام از هیچ مقام کشوری به هیچ عنوان کاری را برای خودم نخواستم.»

این جملات بخشی از درد دل‌ های ناصر خیرخواه - مجری قدیمی تلویزیون - است که پس از یک سال ونیم دست و پنجه نرم کردن با بیماری طاقت‌فرسا، درخواست کرده است به تلویزیون برگردد، اما انگار با اقبالی از سوی این رسانه روبرو نشده و به گفته‌ی خودش گویی تلویزیون یادش رفته که او را داشته است.

ناصر خیرخواه که بسیاری او را با اجری برنامه «تهران ۲۰» می‌شناسند، با گذراندن آخرین دوره‌ی شیمی درمانی، حدود دو ماه است به رادیو بازگشته است و حال او رو به بهبود است.

ناصر خیرخواه در گفت‌وگو با ایسنا، به خاطر فراموش‌کاری مسئولان تلویریون و همچنین پیگیر نبودن آنها درخصوص بیماری‌اش گله دارد، اما در عین حال می‌گوید که رادیو متفاوت عمل کرده است.

او گفت: در حال حاضر پس از گذراندن یک سال و نیم بیماری، به رادیو برگشتم. معاون صدا به طور کامل در جریان بیماری بنده است و تلاششان بر این است که حتما دوباره به کار برگردم. در حال حاضر بیش از دو ماه است که کار اجرا را در رادیو بر عهده دارم.

او گفت: برنامه «راه شب» رادیو ایران را اجرا می‌کنم که افتخاری برای من است. همچنین برنامه «مجلس» را که ۱۸ سال مسئولیت آن را برعهده داشتم، اجرا می‌کنم. اما زمانی که از تلویزیون و به ویژه شبکه تهران تقاضا کردم که دوباره به کار برگردم با اقبالی از آنجا روبه‌رو نشدم. دلم می‌خواست برگردم و خدمت کنم اما خب، آدمی نیستم که در اتاق این مدیر و آن مدیر بروم.

ناصر خیرخواه همچنین تاکید کرد: به نظر می‌رسد ما در حوزه‌ی فرهنگ نیروهایی هستیم که سال‌هاست امتحان خود را پس داده‌ایم و یا سبک کار ما را می‌شناسند پس در نتیجه اگر بخواهند استفاده می‌کنند و مسلما از من نخواستند استفاده کنند.

او در ادامه این گفت‌وگو به حضورش در تلویزیون که از سال ۱۳۷۶ آغاز شده اشاره کرد و گفت: از سال ۷۶ در برنامه‌های مختلف بودم و برنامه‌های مهمی را اجرا کردم. مردم تحت هر شرایطی با وجود اینکه چند سال است که در این برنامه حضور ندارم، همه من را با «تهران ۲۰» می‌شناسند، در رادیو نیز همینطور.

ناصر خیرخواه با اعتقاد بر اینکه هیچگاه به دنبال نام و نشان نبوده است، گفت: پیش مردم و اصحاب رسانه آشناییم و همین کفایت می‌کند و از سر وظیفه کار کرده‌ایم و نه چیز دیگری.

این مجری تلویزیون و رادیو در پایان درخصوص بهبود وضعیت بیماری‌اش نیز گفت: از دعای خیر مردم سلامتی خود را تا حدود زیادی به دست آوردم منتها وقتی آدم تحت جراحی سنگین و یا شیمی درمانی قرار می‌گیرد مسلما مراقبت‌های بعدی‌اش را می‌خواهد.


١٨:١٦ - دوشنبه ٢١ مهر ١٣٩٣    /    عدد : ٣٩٤٩٥٣    /    تعداد نمایش : ٩٢٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج