شهادت حضرت زهرا (س)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شخصیت ها
ساعت و تاریخ
دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
اوقات شرعی امروز
اخبار و رویداد های دانشگاه
اردوی فرهنگی تفریحی با حضور پر شور دانشجویان دختر دانشگاه برگزار شد.
19 جشن ازدواج دانشجویی در مشهد مقدس + تصاویر
جلسه ی شورای اخلاق پزشکی در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد
نشست «عرفان های نو ظهور» با حضور استاد شریفی دوست در سالن کنعانی دانشگاه از طرف تشکل انجمن اسلامی مستقل برگزار شد.
نشست وحدت حوزه و دانشگاه با حضور آیت الله ملک حسینی ،اساتید،دانشجویان، طلاب، و دفاتر نهاد رهبری استان برگزار شد.
اندیشه های متفاوت و سلیقه های گوناگون در دانشگاه نباید موجب تقابل و تعارض دانشگاه ها نباید موجب تقابل و تعارض دانشگاه ها و سایر اندیشه ها در عرصه ی دانشگاه شود
دانشگاهیانی که علاقه مند هستند باورهای دینی و معارف اسلامی خودشان را تقویت کنند به صورت منسجم میتوانند در این حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ثبت نام کنند
آیا کسانی که گاهی اوقات ظاهرشان با اهل معصیت پیوند خورده و دلهاشان با ایمانه می شود اینها را طرد کرد و با اینها برخورد تندی داشته باشیم؟
از خصوصیات حاکم اسلامی این است که سرتاسر وجودش رحت و محبت و لطف و عنایت نسبت به مردمش و امتش بوده است.در حکومت های دینی شاخص ترین صفت حاکمان و اولیای الهی محبت به مردم تا حد فداکاری است.
بازدید از خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و جویا شدن مشکلات و بیانات دانشجویان+تصاویر
بازدید از خانه ی سالمندان رحمت ویژه دانشجویان دختر
جلسه ی مسئول و معاون دفتر نهاد رهبری با شورای مرکزی هیئت محبان اهل بیت
جلسه ی نقد کتاب جامعه شناسی نخبه کشی با حضور دانشجویان،اساتید، و معاون دفتر نهاد رهبری
 


  چاپ        ارسال به دوست

عضو هیات مدیره شاتل:

رگولاتوری جلوی اسپانسری اپراتورهای موبایل از MVNO ها را بگیرد.

به گزارش ICTPRESS به نقل از روابط عمومی شاتل، محمد میرطاووسی در همایش بررسی عوامل موفقیت یا ناکامی اپراتورهای مجازی موبایل که صبح دیروز 23 شهریور 94 از سوی گروه علمی، تحلیلی طیف در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، گفت: رگولاتوری همچنین باید از ورود اپراتورهای مجازی موبایل که باید دید اشتباه وارد این بازار می‌شوند را بگیرد و به انعقاد قراردادهای درست و واقعی و عملی کمک کند.
وی گفت: MVNOها به یک طرح تجاری دقیق و آماده نیاز دارند که باتوجه به تغییر شرایط بتواند خود را با شرایط وفق دهد و طی دو سال آینده بازار متناسبی را کسب کند.
وی همچنین از اپراتورهای تلفن همراه کشور خواست تا به MVNO ها به چشم یک رقیب نگاه نکنند چون که اگر یک اپراتور مجازی خوب روی شبکه اپراتورهای موبایل هاست شود، به ورود اپراتور به بازارهای جدید و کسب درآمد خالص و بدون دردسر کمک خواهد کرد.
میرطاووسی با اشاره به اینکه بازار تلفن همراه ایران به شدت درحال رشد است، افزود: درحال حاضر ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور 140 درصد و ضریب نفوذ موبایل فعال نیز 85 درصد است.
وی اظهار کرد: توسعه نسل چهارم تلفن همراه به شدت درحال گسترش است و اپراتورهای موبایل سرگرم هزینه کردن در زمینه زیرساخت‌ها هستند. از همین رو ورود MVNO ها فرصت خوبی برای کسانی است که می‌خواهند سرویس‌های خاص به مشتریان خود ارائه دهند و بازار را با ارائه خدمات ویژه در اختیار بگیرند و اپراتورها یا نمی‌خواهند روی آن سرمایه‌گذاری کنند یا فرصت تمرکز روی آن را ندارند.
میرطاووسی گفت: با گسترش روزانه دستگاه‌های هوشمند، پیش‌بینی می‌شود تا سال 2016 تقریبا 40 میلیون دستگاه هوشمند در ایران وجود داشته باشد و سبب می‌شود OTT ها بیشتر از قبل روی دستگاه‌ها نصب شوند و مشترکان بیشتر از آنها استفاده کنند که درنهایت منجر به افزایش میزان دیتای مصرفی مشترکان خواهد شد.
وی افزود: MVNO هایی که می‌توانند وارد بازار ایران شوند، نمی‌توانند پشتوانه‌های خیلی متفاوتی از هم داشته باشند و عموم آنها از شرکت‌‌های دارنده پروانه FCP، شرکت‌های دارنده زنجیره خرده‌فروشی، بانک‌ها و بیمه‌ها هستند که به دنبال بازار جدید برای سرمایه‌گذاری هستند و در این میان سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی نیز برای حضور در این بازار اعلام آمادگی کردند.
میرطاووسی با اشاره به اینکه درحال حاضر در بازار آمریکای شمالی و اروپا تقریبا 14 درصد از بازار در اختیار MVNO ها است، گفت: متوسط این رقم در بازار جهانی سه درصد و در بازار خاورمیانه و شمال آفریقا نیز تقریبا 1.5 درصد است.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود در سال 2018 تقریبا هفت میلیارد مشترک موبایل در دنیا وجود داشته باشد که تقریبا چهار درصد آنها برابر با 270 میلیون مشترک سرویس خود را از MVNO ها دریافت خواهند کرد و به نظر می‌رسد دو هزار اپراتور موبایل مجازی سرویس‌های خود را به آن‌ها ارائه می‌کنند.
عضو هیات مدیره شاتل، گفت: پیش‌بینی می‌شود طی پنج سال آینده چهار هزار MVNO کار خود را شروع می‌کنند و شکست می‌خوردند و از بازار خارج می‌شوند و درحال حاضر یک هزار و 250 اپراتور مجازی فعال در دنیا وجود دارد و دو سوم بازار در اختیار شرکت‌های اروپایی و شمال آمریکا است که به کاربران خود در این دو قاره سرویس می‌دهند.
این عضو هیات مدیره گروه شرکت‌های شاتل گفت: بازار خاورمیانه و شمال آفریقا تقریبا یک درصد اپراتورهای مجازی را به خود اختصاص داده و نشان‌دهنده این است که جای زیادی برای سرمایه‌گذاری در این بازار و کشورهای شمال آفریقا و خاورمیانه وجود دارد.
وی افزود: در دنیا 35 درصد از MVNO ها خدمات ویژه برای مشتریان خاص در نظر گرفتند و بین هشت تا 9 درصد MVNO های دنیا به صورت به بحث‌های دیتا و M2M می‌پردازند.
میرطاووسی، خاطرنشان کرد: مهمترین نکته‌ای که می‌تواند منجر به شکست یا موفقیت MVNOها شود، کمک سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای اعمال عدالت و برقراری رقابت سالم است تا رقابت‌های ناعادلانه را از بازار حذف کند.

شماره خبر: 24533
تاریخ: سه شنبه 24 شهریور 1394  7:46 AM


١٤:٣٢ - سه شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٤    /    عدد : ٤٥٤١٤٣    /    تعداد نمایش : ٧٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج